ייעוץ אישי או ליווי

תנו לי לעזור לכם להצליח

את הידע ונסיון שצברתי מאז 2014 בחיי הנוודות אני רוצה לחלוק איתכם. העולם הפך להיות הרבה יותר נגיש עבורנו, ולא מעט אנשים רוצים כיום להגשים את חלומם ולחיות חיים חופשיים ומלאי חוויות. אני כאן כדי להדריך, לעזור, לדחוף ולעודד את החלום הזה.

הניסיון שלי לימד אותי שזה אפשרי לכל אחד, עם אימון, הכוונה והדרכה נכונים, כל אחת ואחד יוכלו לסלול את דרכם להצלחה ולצאת לנוודות דיגיטלית.

לאורך המסע שלי מאז 2014 עשיתי לא מעט טעויות ובזבזתי לא מעט כסף. ניסיתי למצוא מידע בפייסבוק, יוטיוב, ובגוגל, לחבר את המידע ולהבין טוב יותר איך לעשות את זה , חכם, פשוט וכלכלי. טעיתי, בזבזתי זמן יקר, וכסף רב.

אתם יכולים לעשות את זה אחרת. תשקיעו בעצמכם, תיעזרו במנטור, יועצים ואנשי מקצוע שיהוו לכם מקור ידע מהימן, יספקו לכם תשובות אחראיות שיתאימו לצרכים שלכם. זה יעזור לכם לקפוץ קדימה, לדלג מעל אתגרים, לקצר תהליכים ולהימנע מטעויות רבות בדרך לנוודות דיגיטלית אחראית ומוצלחת. תוכלו לבחור במה לעבוד, אם בכלל לעבוד, לטייל ולגור היכן שאתם רוצים בעלם.

אם אם מרגישים שאתם זקוקים לדחיפה, הכוונה, עזרה והדרכה נוספים, אם חסר לכם את המידע, או אולי אתם צריכים לפתור משהו נקודתי לגבי עבודה מרחוק, מיסוי לנוודים, התנהלות פיננסית, ביטוחים ועוד…צרו איתי קשר ואשמח לעזור לכם, זהו מפגש אישי ממוקד ואפקטיבי לצרכים האישיים של כל אחד ואחת.

חוות דעת

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping