אשרות וויזות נוודות דיגיטלית

חשוב!! המידע שאני נותן כאן נצבר כמידע אישי ומרחבי הרשת והוא כלליי לכולם. (מומלץ לקחת ייעוץ אישי)

צריך לדעת שחוץ מוויזה שניתן להוציא באופן ספציפי כנוודים דיגיטליים ניתן לנסוע למדינות על חשבון ויזת תייר בהתאם לכל מדינה ומדינה.

לדוגמא: גאורגיה– מאפשרת לכל אחד להיכנס למדינה ללא ויזה מראש למשך שנה שלמה. זה נכון גם לדרכון ישראלי וגם דרכון אירופאי. רק טסים ונכנסים ללא שום מסמך מראש. בגאורגיה ישנה קהילת נוודים דיגיטליים גדולה ומפותחת מכל העולם.

ויזת נוודים דיגיטליים

ויזת נוודים דיגיטליים יכולה להיקרא בשמות שונים ומשונים על ידי מדינה ומדינה. הוויזה בדרך כלל תאפשר לעבוד מרחוק (work remote) או תאפשר לעצמאי נווד דיגיטלי לתת שירותים לרחוק. הוויזה לא תאפשר לעבוד בתוך המדינה או לספק שירותים או מוצרים בתוך המדינה (זאת לא אשרת עבודה).

מי מציע ויזת נוודים דיגיטליים?

כרגע יש סדר גודל של 24 מדינות אני סוקר רק חלק מהן כאן

אנגווילה

מאפשרים עד 12 חודשים. אם אתם רוצים לעבוד מרחוק לאי. צריך לשלם $2000 לאדם. משפחה תצטרך לשלם יותר. מגיש הבקשה צריך למלא בקשה צריך לצרף מספר מסמכים: אישור העסקה, העתק של תעודת לידה, ועוד.. אישור הבקשה לוקח בערך 14 יום.

אנטיגואה וברבודה

הוויזה הזאת היא לזמן ממושך יותר. והיא כוללת את 2 האיים. מדובר בשנתיים והמחיר הוא $1500 לאדם. יש למלא בקשה, המבקש צריך לצרף עד 11 מסמכים שונים, כולל הוכחת הכנסה של לפחות $50,000 לכל שנה של התוכנית.

הבהמס

מאפשרים עבודה לנוודים דיגיטליים מרחוק מכל 16 האיים למשך שנה. הרשמה עול $25 צריך דרכון בתוקף, ביטוח רפואי, אישור עבודה, אישור הבקשה בדרך כלל לוקח כ 5 ימים. מבקש שקיבל אישור צריך לשלם $1000 כדי לקבל אישור סופי.

ברבדוס

הוויזה הזאת מאפשרת עבודה מרחוק של עד שנה. תשלום לבקשה זה $2000 או $3000 למשפחה. צריך להגיש בקשה ולהוכיח הכנסה של $50,000 במשך 12 חודשים שם.

ברמודה

אשרת עבודה מרחוק ל 12 חודשים. תשלום של $263 יחד עם בקשה שכוללת ביטוח רפואי והוכחת תעסוקה. מגיש הבקשה לא יכול להיות בעל עבר פלילי. וצריך מספיק כסף בחשבון הבנק כדי להעביר שם את 12 החודשים ללא הוכחת סכום. הבקשה בדרך כלל תאושר כ 5 ימים.

קאבו ורדה

תוכנית העבודה המרוחקת של קאבו ורדה זמינה לעובדים מרוחקים שמקורם מאירופה, צפון אמריקה, קהילת המדינות הדוברות פורטוגזית, והקהילה הכלכלית של מדינות מערב אפריקה.

על המועמדים:

יתרת חשבון בנק מינימלית של 1500 אירו ליחיד ו 2700 אירו למשפחות לפחות בששת החודשים האחרונים.

הבקשה חמישה מסמכים, כולל דרכון וביטוח בריאות.

לספק 10 מסמכים לרשויות הגבול באופן אישי לאחר הגעה לאחד מ 10 האיים. אם כי יש חפיפה מסוימת בין שתי קבוצות מסמכים.

זמן העיבוד יכול לקחת בערך שבועיים. האשרה תקפה לחצי שנה וניתנת לחידוש ל 12 חודשים נוספים.

איי קיימן

מיועד ליותר בעלי ממון

דרישות השכר המינימלי הן:

$100,000 לרווקים

$150,000 לזוגות

יש עמלת שנתית של $1469 לעד שתי אנשים ועוד עמלה נוספת שנתית של $500 לכל תלוי. לאחר מכן יש עמל טיפול אשראי השווה ל 7% מסך עמלת הבקשה.

מי שיכול לעמוד במחסום הכניסה הזה יכול לעבוד מכל אחד מ 3 האיים למשך שנתיים. יש כמובן עוד מסמכים שצריך להגיש כולל ביטוח.

קוסטה ריקה

יעד מאוד נפוץ בקרב נוודים דיגיטליים.

מציע שנתיים של אישור עבודה מרחוק.

צריך להוכיח הכנסה חודשית של מינימום $2000 ליחיד. צריך לצרף מסמכים כמו תעודת לידה, חתימת אצבע ועוד.. אפשר לחדש את הוויה כמה שרוצים כל עוד ממשיכים לעמוד בדרישות.

קרואטיה

לא מציעים אשרה ספציפית לנוודים אבל האשרה הקבועה לשנה מאוד פופולרית. אפשר להגיש בקשה חדשה כל חצי שנה.

צריך להגיש מספר מסמכים כולל טופס בקשה. הוכחת הכנסה של (HRK) 17,822.50 לחודש או (HRK)213,870.00 לשנה שלמה. עלות בקשה של(HRK) 350 תלוי בצורת התשלום.

יש גם את קורסאו, צ'כיה, רפובליקה דומיניקה, אסטוניה, גאורגיה, גרמניה, איסלנד, מלטה, מאוריציוס,מקסיקו, מונטסראט, נורבגיה, פורטוגל, איי סיישל, טייוואן ועוד בדרך….

כתיבת תגובה

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

תפריט נגישות